Понеділок, 20.08.2018, 11:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Борівська ЗОШ І -ІІ ст. №2 - філія ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1"

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 68
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » Дошка оголошень » Новини

Інформація про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2018 року
Інформація | 01.08.2018, 16:29

Інформація про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2018 року з денним перебуванням при Борівської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 –філії ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника»

29 травня було проведену шкільну нараду серед керівництва та вчителів, яких призначено вихователями на період пришкільного табору. Під час наради було визначено організаційні питання, вихователі були ознайомленні з планом роботи та режимом дня пришкільного табору. Під час наради також було розглянуто питання про план виховних заходів. Кожному вихователю було виділено час для проведення загальних заходів та свят у таборі.

Наш табір розташовай не на березі річки, не на лісовій галявині, а на нашому шкільному подвір’ї. Тут відоме кожне небезпечне місце, і тому вихователям легше раціонально використовувати шкільну ділянку для безпечних заходів та розваг. Головною метою для вихователів було змінити рутину шкільних правил та завдань, а максимально зробити час перебування в пришкільному таборі цікавим, корисним та яскравим для дітей.

Усю виховну роботу табору колектив спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, позбавитися комплексів та страхів, допомогти дітям порозумітися між собою, пізнати один одного краще. Свою роботу колектив табору спрямовував на оздоровлення дітей, як фізичне, так і моральне. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити.

Робота в таборі була розподілена, як правило, на три розділи: - загально табірні виховні, культурно – спортивні та розважальні заходи; - робота з проведенням виховних та розважальних заходів у загонах; - відпочинок. Основні напрямки роботи табору з денним перебуванням були: 1. Трудове виховання • Прибирання пришкільної території • Приміщення табору 2. Екологічний заповідник • Проведення екологічних конкурсів • Екскурсія на природу. Збір квітів і трав • Змагання знавців Червоної книги • День охорони довкілля • Екологічна гра «Знавці природи» • Конкурс «Створи природу своїми руками» • Виставка творчих робіт «Природа і фантазія» 3. Краса і гармонія. • Конкурс малюнків • Читців на військово-патріотичну тематику. • Концерт «Пісня про дружбу» • Пісня про красу України • Екскурсії та вікторини 4. Спортландія • Спартакіада «Здоровим бути модно» • Туристична змагання на шкільних майданчиках • День здоров’я 5. Школа безпеки • Захід зі знань дорожнього руху • Конкурс малюнків, колажів «Ми і безпека» • Практичне заняття «Вмій дружити зі світлофором» Наш табір має назву «Сонцеграй» невипадково, адже наш табір розпочинає свою роботу саме на початку літа. Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Літо – це окрема маленька республіка. Табір здійснював свою діяльність в одну зміну протягом 14 днів. При таборі функціонувало 4 учнівських загонів. У день урочистого відкриття табору відбувся 29.06.2018. Діти разом з вихователями влаштували святковий концерт «Давайте знайомитися знову…». Діти виконували пісні, читали вірші, танцювала, виготовлювали стінівкаи, малювали емблеми свого загону. І загін ( 1- 2 класи) – «Смайлики» ІІ загін ( 3 – 4 класи) – «Калина» ІІІ загін ( 5 – 6 класи) - «Євродіти» ІV загін ( 7 – 8 класи) - «Дюрасел» Кожен загін має власну стіннівку з назвами і девізом. Стіннівка загону також не має якогось певного певного зразка, але завжди пов’язана з вибраною назвою. Найбільш популярними рубриками газет є: «Про нас» (чому ми вибрали таку назву загону); «Наші захоплення», «Наші перемоги».

Для кожного загону було виділено окрему класне приміщення. Кімнати затишні, відремонтовані, з елементами сучасного декору і діти дбають про порядок і чистоту. На загальному стенді надається інформація щодо назви табору та загонів, режиму дня, керівництва та працівників табору, плану роботи на всю зміну та щоденного плану, меню, розкладу роботи гуртків та бібліотеки, вітання зі святами, днями народження, перемогами у конкурсах та змаганнях. Окремо оформлюються стенди: − «Техніка безпеки життєдіяльності» (правила поведінки у таборі, правила дорожнього руху, правила пожежної безпеки). Перший день зміни закінчився урочистою лінійкою і врученням грамот для дітей за активну участь у житті пришкільного табору.

30.05.18р. День мистецтв. Свято цього дня розпочалося з конкурсу дизайнерського одягу. Діти підійшли до справи з захопленням і фантазією. Потім вихователі провели розважальну гру «Чарівний світ мистецтва», після чого для учнів табору було проведено свято художника. В кінці свята діти поділилися своїми враженнями побаченого за день у своїх малюнках, таким чином взявши участь у конкурсі на кращого художника.

31.05.2018р. День індіанця. В цей день вихованці табору були справжніми дикими індіанцями. Провели конкурс малюнків. Діти разом з фізруком Мішустіном А.П. провели спортивні змагання «Спритні воїни». Найцікавішим було свято «Вігвам пати». Фіналом святкування було визначення вождів племені, та станцювали танець індіанців. 01.06.2018р. День відпочинку. На великих емоціях позитиву вихованці табору провели свято відпочинку, через активну участь у цікавих, веселих, різноманітних та незвичайних конкурсах. А для маленьких дітей відбулося окреме свято до міжнародного Дня захисту дітей на міській площі, де самі учні прийняли участь у концерті та розвагах.

04.06.2018р. День сміху. Свято жартів було веселим, кумедним та смішним. Вихованці табору танцювали танець «Маленьких лебедів» на пальчиках та на п’ятках, були активними учасниками веселих ігор, та найбільше їм запам’ятався конкурс «Фантазери», де дітлахи проявили свій неабиякий талант.

05.06.2018 р. День здоров’я. Учні табору одержали максимум адреналіну , енергії та бадьорості від гри «Козацький гарт. З великою завзятістю та впертістю до перемоги команди змагалися між собою. Свято спорту закінчилося відгадуванням вікторини «Що ви знаєте про спорт?»

06.06.2018р. День безпеки. Загони позмагалися у квесті «Кращий рятівник», де на різних станціях повторювали і показували свої знання з пожежної безпеки, з першої медичної допомоги, з правил дорожнього руху та кмітливості, сили і спритності. По завершенні дня кожний загін отримав посвідчення «Кращі рятівники пришкільного табору «Сонцеграй». Завершився День безпеки конкурсом малюнку на асфальті, де кожний загін малював сюжет на тему з правил дорожнього

07.06.2018р. Екскурсія до міста Ізюм. Цього дня діти разом з вихователями відвідали краєзнавчий музей міста Ізюм. Запорукою гарної екскурсіє є цікава розповідь екскурсоводів про всі експонати музею. Прогулянка пам’ятних місць міста на свіжому повітрі стали завершенням дня.

08.06.2018р. День навколишнього середовища. На ранковій лінійці було проведено коротку інформаційну хвилинку, щодо штормового попередження на території краю. Діти повідомили про новини з переглянутих телепередач. Після сніданку здійснили мандрівку до шкільного саду. Ознайомилися з деревами, кущами посадженими у саду. Після чого збирали лікарські рослини. Дівчата сплели вінки, приготували букети квітів. Провели конкурс «Знавців природи». 11.06.2018р. Екскурсія до с. Глушківка. С самого ранку діти чекали поїздки до страусиної ферми. На території ферми розміщено ферма корів, коней, та навіть диких кабанів. Дітям провели детальну екскурсію по території ферми, показали самі нові технології догляду за тваринами. Також діти поласували смачними булочками та свіжим молоком. Завершенням дня було погулянках на конях. Майже всі діти мали змогу проїхати верхи на конях.

12.06.2018р. День туриста. На святкування цього дня було заплановало дуже різних розваг, але нажаль погодні умови не дали змоги втілити їх в життя. Цього дня провели гру «Острів скарбів», і завершенням дня було змагання з туризму(спортивне орієнтування на місцевості, розпалювання багаття).

13.06.2018р. Діти з задоволенням грали в ігри та конкурси про дружбу, дружні відносини, але самими цікавими були виконання завдань тренінгу та їх захист командою дівчаток і командою хлопчиків. В цьому змаганні було виявлено дітей з усіма їхніми якостями: лідерство або пасивність, відповідальність, цілеспрямованість, а також рівень розвитку і комунікабельності.

14.06.2018р. На великих емоціях позитиву вихованці табору провели свято загону, через активну участь у цікавих, веселих, різноманітних та незвичайних конкурсах.

15.06.2018р. Закриття табірної зміни проходило яскраво та весело. Діти із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах, іграх, вікторинах та конкурсі малюнку «Літо - літечко золоте». В кінці свята відбулося нагородження самих здібних, талановитих , творчих та самих активних дітей зміни. Змістовному і цікавому життю в пришкільному таборі став результат чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України.

Додав: Tatjana | Контактна особа: Тетяна E
Переглядів: 5 | Розміщено до: 01.09.2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz